Series
Ratings
100- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Vampire DetectiveRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0- Jane by DesignRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5- Awkward.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 3.5