Series
Ratings
25
Chainsaw ManRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0