Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
RememberRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0