Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0