Series
Ratings
88
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 2.5