Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0