Movies
Ratings
745
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Cold FishRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0