Series
Ratings
12
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0