Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 1.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.0
NowhereRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0