Titles you rated
X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0