Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0