Titles you rated
The WitchRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.0