Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0