Movies
Ratings
918
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
The DeliveranceRated ★ 2.0
Honey BoyRated ★ 3.5
PearlRated ★ 2.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0