Titles you rated
PoongsanRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0