Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.5
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 2.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 2.5
PersuasionRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 2.0
Set It UpRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5