Series
Ratings
170
New Life BeginsRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 2.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 1.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 1.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 1.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 3.5
- Three KingdomsRated ★ 4.5
The QueensRated ★ 2.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
- Legend of Mi YueRated ★ 3.0
Risqué Business: JapanRated ★ 1.0