Series
Ratings
21
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0