Series
Ratings
30
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5- Hello Jadoo: Jadoo and FriendsRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea?Rated ★ 2.0
Eromanga SenseiRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 1.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0