Titles you rated
FrozenRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Sink or SwimRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The ChaseRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0