Titles you rated
Transporter 2Rated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 4.0