Movies
Ratings
314
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
You're Not YouRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5