Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
RevolverRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
In the Land of ArtoRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The ScoreRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Spy GameRated ★ 4.0
Snake EyesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Say Anything...Rated ★ 3.0