Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
MurderbotRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0