Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0