Titles you rated
Gone with the WindRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0