Series
Ratings
65
RiverdaleRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5- Louie Season 1Rated ★ 4.0