Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
WONDERSRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The DealRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0