Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 4.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 3.0
Karas: The ProphecyRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 2.5
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.0