Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0