Movies
Ratings
311
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5