Series
Ratings
137
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
MirandaRated ★ 4.0