Titles you rated
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 2.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
American ReunionRated ★ 3.0
The Elephant on the BikeRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
Matchstick MenRated ★ 3.0
Yellow TearsRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0