Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 1.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5