Movies
Ratings
340
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5