Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5