Series
Ratings
46
WaywardRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The DecameronRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0