Movies
Ratings
180
Final DestinationRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0