Movies
Ratings
943
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
CubeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0