Movies
Ratings
403
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 0.5
RoboCopRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 0.5
Open CityRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0