Movies
Ratings
554
WhiplashRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 3.5
EntrapmentRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
BeatRated ★ 2.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Mystery of the CubeRated ★ 2.5
SwordfishRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
The English PatientRated ★ 4.0
SylviaRated ★ 3.5
1 Litre of TearsRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 2.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 2.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0