Series
Ratings
104- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.5
Into the SunRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 5.0
Strike LoveRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 4.5
Beautiful DaysRated ★ 4.5
Shin DonRated ★ 3.5
Sweet BunsRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 4.0
- LA ArirangRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.0- BodyguardRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0