Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
RiverRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.5