Titles you rated
SawRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
AppaloosaRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 1.5
Blade IIRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0