Movies
Ratings
353
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5