Titles you rated
[REC]²Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 4.0
Five Senses of ErosRated ★ 3.5
Nine LivesRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.5
TagRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
K-On! The MovieRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 4.0
Miss ConspiratorRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0