Movies
Ratings
18
Shallow HalRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Planes: Fire & RescueRated ★ 2.0
CrankRated ★ 1.0
Untold ScandalRated ★ 2.0