Titles you rated
LucyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Hachi-koRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
My Mighty PrincessRated ★ 2.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Blood: The Last VampireRated ★ 0.5
WindstruckRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
Sector 7Rated ★ 1.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.0
DuelistRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.5