Series
Ratings
95- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
TripleRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0- DamoRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0