Series
Ratings
27
MotherRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 1.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 1.5
SpartacusRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 0.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5